ACCESS ALL AREAS

Google Translate takes 419 scammer to land of extreme fail

27 September 2009 by Mike Gogulski
Posted in diary | 1 Comment »

This just in from 120.141.55.233 in Malaysia via Yahoo! mail. The signs of Google Translate’s new capability for Slovak to English translation are readily apparent: frequent inclusion of Czech terms (“tady“, “jsem“), failure to parse sentences starting with “I” properly, mistaking the second-person formal singular for the second-person plural (“vaša” instead of “Vaša“), and so on.

The real cake-taker, though, is translating the surname of the purported sender, “Mr.kevin Brown”, into the genitive feminine as “hnedej“.

If you’re thinking of contacting Mr. Brown for your share of the $12.5 million, I would suggest demanding a better split… 60/40 in your favor, perhaps, instead of the other way around.

Meanwhile, this one goes into the 419 scam fail bag.

—–Original Message—–
From: Mr.kevin Brown [mailto:mr.kevin_b@greatbusinessservices.com]
Sent: Sunday, September 27, 2009 11:04 AM
To: undisclosed recipients:
Subject: Od Mr.kevin Brown

Vážený priatelovi,

Ako sa dnes máte a vaša rodina? Dúfam, že sa v pohode, já jsem Mr.kevin hnedej. Od Haledon, North West London, tady v Anglicku. I práce pre Nawest Bank Corporation v Londýne. Píšem vám z mojej kancelárie, ktorá bude mat obrovský prínos pre nás oboch. V mojom oddelení, je asistent manažéra (Greater London Krajský úrad, som zistil, opustené sumu vo výške $ 12,5 miliónov dolárov USA (Dvanást miliónov pät sto tisíc dolárov nás) na úcet, ktorý patrí k jednému z našich zahranicných zákazníkov Neskoré Pán Thompson Morrison americká obcanovi, ktorý bohužial prišiel o život pri zrútenie lietadla z Alaska Airlines Lietadlo 261, ktorý havaroval na 31. januára 2000, vrátane jeho manželky a jediná dcéra.

Volba Vás kontaktovat sa vzbudila z geografickej povahy, kde žijete, obzvlášt vzhladom na senility o transakcii a dôvernost tu. Teraz náš bankový bolo cakanie na niektorý z príbuzných príde-až k tvrdeniu, ale nikto nemá robit. Osobne som bol neúspešný pri rozmiestnenia príbuzným po dobu 2 rokov, mám usilovat o váš súhlas k vám ako další príbuzný / Bude Pfiíjemce na zosnulého tak, že výtažok z tohto úctu ocenený na 12,5 milióna dolárov môže byt vyplatená na vás.

To bude vyplatená, alebo sdílená v týchto percent, 60% pre mna a 40% na vás. Mám zabezpecené všetky potrebné právne dokumenty, ktoré môžu byt použité pre zálohovanie toto tvrdenie sme tvorby. Všetky ak je potrebné vyplnit-in vaše mená na dokumenty a legalizovat to na súde dokázat, ste tu ako oprávnený príjemca. Všetky Žiadam teraz je vaša úprimná Co-operácie, dôvernosti a Trust k tomu, aby nás vidí túto transakciu prostredníctvom. Já vám zarucit, že to bude popravený za legitímnu usporiadanie, ktoré bude chránit vás z akéhokolvek porušenia tejto law.Please poskytnút mi nasledovné: ak máme 7 dní na spustenie pomocou. To je velmi URGENT PROSÍM.

1. Plné: Názov
2. Vaša: Telefónne císlo
3. Vaša kontaktná adresa.
4. Vek:
5.Core práca / Povolanie:
6.sex:
7.International pasu:

S prešla metodický vyhladávanie, rozhodol som sa Vás kontaktovat dúfat, že vás nájdu tento návrh zaujímavý. Prosím o Vaše potvrdenie tejto správy a naznacuje váš záujem, budem vám poskytne viac informácií. Endeavor dajte mi vediet na vašom rozhodnutí, skôr ako držat ma caká.

Pozdravy,
Mr.kevin hnedej.

Possibly related posts: (automatically generated)

  1. One Response to “Google Translate takes 419 scammer to land of extreme fail”

  2. By Martin on 30 September 2009

    Nice example how Google increases business oportunities:)) I´m on the list of Mr. Brown also.


    comments rss Comments RSS

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

  • Categories

  • Archives

  • Core Dogma